Strona główna

Aktualności

Diamenty miesięcznika Forbes 2011


forbes2011_100.jpgZ przyjemnością informujemy, że w firma CSN-STANEL automatyka sp. z o. o. została wybrana do grona laureatów najnowszej edycji rankingu Diamenty Forbesa 2011. Nasza firma zajęła 626. miejsce w rankingu na 1442 firmy uwzględnione w zestawieniu.
Ranking Diamenty Forbes powstaje w oparciu od dane Wywiadowni Gospodarczej Dun & Bradstreet Polska. Zgromadziła ona dane o podmiotach, które złożyły w terminie raporty do KRS w 2010 roku.

Na tej podstawie powstała baza firm, którym Wywiadownia przyznała pozytywny rating wiarygodności:
- są one rentowne (na podstawie wskaźnika EBIT oraz ROA),
- mają wysoką płynność bieżącą, nie zalegają z płatnościami,
- wykazują się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych w latach 2007–2009.

Na listę Diamentów trafiły firmy najszybciej zwiększające swoją wartość. Wartość firmy została obliczona na podstawie tzw. metody szwajcarskiej, łączącej metodę majątkową i dochodową.

Dziękujemy!Targi 2010


We wrześniu i październiku bieżącego roku wzięliśmy udział w dwóch imprezach targowych: Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex 2010 w Sosnowcu oraz w 15. Targach Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów Eurotool 2010 w Krakowie. Podczas targów przedstawiliśmy urządzenia do trwałego znakowania materiałów włoskiej firmy SITELMK3.

Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stanowiska i zainteresowanie okazane oferowanym przez nas urządzeniom. Mamy nadzieję, że uzyskali Państwo stosowne do potrzeb informacje i niezbędne materiały. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny.Wyprzedaż


W związku z zakończeniem współpracy z firmą MARKATOR Manfred Borries GmBH oferujemy stołową znakowarkę mikropunktową model MVU 15.

Cena: 3 000,00 EUR

Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na numer telefoniczny biura. Dane kontaktowe firmy można znaleźć w dziale KONTAKT.Zarządzanie Jakością ISO 9001:2008


Z przyjemnością informujemy, że Nasza Firma pomyślnie przeszła audyt systemu zarządzania jakością ISO9001:2008. Zaowocowało to nadaniem firmie CSN-STANEL automatyka sp. z o.o. certyfikatu. Stroną audytującą była znana jednostka certyfikująca DEKRA Certification sp. z o.o.

Numer certyfikatu: 320510010STOM - Kielce 2010


Bardzo dziękujemy gościom odwiedzającym w dn. 23-26 marca 2010 r. nasze stoisko na III Salonie Technologii Obróbki Metali STOM w Kielcach. Firma CSN-STANEL automatyka sp. z o.o. zaprezentowała urządzenia do trwałego znakowania materiałów włoskiej firmy SITELMK3, znakowarki tuszowe francuskiej firmy TIFLEX oraz własne rozwiązania dotyczące technik montażu.Targi EUROTOOL 2009


W dniach 21-23 października 2009 r. odbyły się w Krakowie 14. Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL. Firma CSN-STANEL automatyka sp. z o.o. przedstawiła tam urządzenia do trwałego znakowania materiałów włoskiej firmy SITELMK3.

Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stanowiska i zainteresowanie okazane oferowanym przez nas urządzeniom.

Do zobaczenia za rok!

eurotool2009_1.jpg.JPG